fbpx

Договір публічної оферти

Вітаємо на платформі бізнес-консультацій YA NE ZNAYU.

На сайті ви можете отримати послуги, які пропонує ФОП Врублевська Аліна Сергіївна - далі “Платформа” або “Ми”. 

Також далі по тексту ми будемо використовувати слово “Сайт” і матимемо на увазі сайт, на якому ви читаєте цей текст, за посиланням yaneznayu.com. 

Будь ласка, уважно прочитайте цей Договір публічної оферти і нашу Політику конфіденційності перш ніж користуватися послугами, які пропонує наша платформа.

Цей документ – це договір, який укладається з вами автоматично після того, як ви погодилися з його умовами під час оформлення замовлення на послуги. Якщо ви не згодні з умовами цього Договору, то користування нашими послугами, на жаль, не є можливим.

Ми розміщуємо текст цього Договору 03 травня 2023 року і можемо змінювати його умови в будь-який час без додаткового сповіщення про ці зміни. Якщо ви продовжуєте замовляти послуги на оновлених умовах, це означає, що ви погоджуєтесь із змінами.

ПРО ЩО МИ ДОМОВЛЯЄМОСЯ? 

Ми надаємо вам бізнес-консультації за плату від наших представників - експертів в різних сферах. Консультації проводяться онлайн, одна консультація триває 90 хвилин. 

Більше детальної інформації про досвід та сферу кожного експерта ви знайдете на сайті в розділі “Експерти”.

Ви можете замовити консультацію, скориставшись формою для замовлень на нашому сайті. Після заповнення форми та оплати консультації через сайт, ми зв’яжемося з вами для обрання зручного часу для консультації. Напередодні консультації, ви отримаєте посилання на онлайн-зустріч.

Також на платформі ви можете замовити іншу послугу - розробка комунікаційної стратегії. 

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

Ми можемо обмежити доступ до платформи та відмовити у наданні послуг у наступних випадках:

  • виявлення такої поведінки користувача сайтом, що спрямована на збір, копіювання, обробку, незаконне використання, вилучення, знищення будь-якої інформації, в тому числі змісту консультацій, будь-якого контенту, розміщеного в соціальних мережах YA NE ZNAYU, персональних даних тощо, що стали відомі користувачу під час отримання послуг від платформи;
  • виявлення загроз для роботи сайту або будь-яких інших акаунтів Виконавця в соціальних мережах через здійснення дій з боку Замовника та/або через його обладнання та/або з використанням його реєстраційних даних та мережевих реквізитів;
  • встановлення факту передачі третім особам посилання для участі в онлайн консультаціях;
  • розміщення в мережі Інтернет недостовірної, неправдивої інформації щодо платформи, представників платформи або отриманих послуг, в тому числі з метою розпалення міжнаціональних конфліктів або ворожнечі, нецензурних висловів або такої інформації, що іншим чином ображає платформу, її представників або інших користувачів;
  • надсилання запитів або інформації, які є образливими, суперечать загальним етичним та моральним нормам та правилам поведінки, а також законодавству України;
  • перебування у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння під час консультації;
  • надання недостовірної, неточної інформації, персональних даних та інших відомостей про себе.. 

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Надання Послуг здійснюється на умовах 100% попередньої оплати. Вартість послуг визначається відповідно до актуальних Тарифів, розміщених на нашому сайті.

На платформі також можливі спеціальні пропозиції та знижки. Ви можете оплатити кілька консультацій одним платежем і використати консультації протягом року з моменту оплати. 

Оплата за надані послуги здійснюється у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів через платіжну систему на сайті. Після оплати ви отримаєте фіскальний чек як підтвердження оплати. На вашу вимогу ми можемо направити акт наданих послуг - документ, який підтверджує що консультація дійсно відбулась. 

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ НА НАШОМУ САЙТІ 

Усі права на веб-сайт, а також його окремі складові: зображення, відео, логотипи, графіку належать платформі.

Якщо ми використовуємо об’єкти права інтелектуальної власності, що можуть належати іншим особам, то робимо це виключно на підставі відповідної ліцензії, договору чи іншої законної підстави.

Ми надаємо користувачам сайту обмежену, невиключну, відкличну і без права субліцензування ліцензію на доступ до платформи. Це означає, що ми не передаємо будь-яких прав на об’єкти інтелектуальної власності та не надаємо дозволу на їх використання в цілях інших, ніж визначені цим Договором.

Сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти, служби та інші ресурси. Ми не можемо гарантувати та не гарантуємо безпеки таких сайтів, а також не беремо на себе жодних зобов’язань у разі будь-якої шкоди чи втрати чи будь-якого іншого впливу, прямо чи опосередковано внаслідок використання будь-якого вмісту, товарів чи послуг, доступних на таких веб-сайтах і службах третіх сторін або через них.

ЯК МИ ЗБИРАЄМО ТА ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ? 

Ми поважаємо вашу конфіденційність, права на приватність та розуміємо як маємо використовувати ваші персональні дані. Детальніше про те, якими принципами ми керуємося та як ми обробляємо ваші персональні дані ви можете знайти у нашій Політиці конфіденційності.